İtimat Nakliyat 1963 - 2018 "Hizmette 55.Yıl"

Kurumsal

KURUMSAL

 

1963 yılında İtimat Nakliyat adı ile İtimat Hüseyin SABAHCI tarafından kurulan firmamız, kuruluştan bu yana güven istikrar ve hizmette kalite anlayışını ilke edinmiştir. 
Firmamız 1995 yılında kurumsallaşarak Eskişehir İtimat Nakliyat Ltd. Şti. adını almıştır. 

Firmamız Ulaştırma Bakanlığının karayolu taşıma kanununda firmalara almak zorunda olduğu H-1 / K-1 yetki belgelerine ve yine zorunlu olan mesleki yeterlilik belgesi ÜDY3 / ÜDY4 / ODY3 / ODY4 (Uluslararası Eşya-Kargo Taşımacılığı) ÜDY1 / ÜDY2 / ODY1 / ODY2 (Uluslararası Yolcu Taşımacılığı) belgelerine sahiptir.

Eskişehir ilinden Türkiye geneline günlük, aylık, yıllık maliyet hesaplama, araç organizasyonu yapmak ve sevkiyat operasyonu'nun yapılması ÜDY3 / ÜDY4 / ODY3 / ODY4 (Yurtiçi ve uluslararası Eşya-Kargo Taşımacılığı), ÜDY1 / ÜDY2 / ODY1 / ODY2 (Yurtiçi ve uluslararası Yolcu Taşımacılığı) belgelerimiz mevcuttur.

Şirket müdürümüz İbrahim Atilla Sabahcı, Eskişehir Ticaret Odası Kargo ve Yük Taşımacılığı Komite Başkanlığının yanı sıra Eskişehir ili Nakliyeciler Derneği Başkanlığını 
yürütmektedir.

Kurumsal

Misyon

MİSYON

Lojistik sektöründe güven sağlayan, hizmette sınır tanımayan güvenilir bir çözüm şirketidir.

Vizyon

VİZYON

Gelişmeleri yakından takip ederek bilgi ve birikimlerimizi iş ortaklarımızla paylaşarak yenilikçi, güvenilir, kalıcı bir iş ortaklığı sunmak.

Kalite

KALİTE

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sevkiyat ve danışmanlık hizmetleri.


Hakkımda

HAKKIMDA

İbrahim Atilla Sabahcı

İtimat Nakliyat Ltd. Şti. Şirket Müdürü

ETO Meclis Başkan Yardımcısı

 

ESKİŞEHİR İTİMAT NAKLİYAT TURİZM İNŞAAT DAYANIKLI VE DAYANIKSIZ İHTİYAÇ MADDELERİ GIDA MADDELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ